Польща спростила українцям процедуру отримання шенгенської візи у Києві

07.10.2016 15:00

Польща спростила українцям процедуру отримання шенгенської візи у Києві

Посольство Польщі спрощує процедуру подачі громадянами України візових клопотань до візових центрів у Києві. Про це йдеться у повідомленні Департаменту консульської служби МЗС України у Facebook. Вказується, що у випадку успішного тестування нової системи, вона буде запроваджена у візових центрах і консульських установах Польщі у Львові, Луцьку, Харкові, Одесі.

Посольство Польщі спрощує процедуру подачі громадянами України візових клопотань до візових центрів у Києві. Про це йдеться у повідомленні Департаменту консульської служби МЗС України у Facebook.

"З 3 жовтня 2016 року заявник, який планує оформити шенгенську візу до Польщі, має звернутися із закордонним паспортом до відділення "Банку Ідея" або "КредоБанку" та здійснити передоплату для себе та, у разі необхідності, членів своєї родини (до чотирьох осіб). Під час передоплати заявник вибирає тип візи і повідомляє контактний номер свого телефону", - повідомляє департамент.

Вказується, що після здійснення передоплати сервісного збору та отримання банківського коду PTN заявнику протягом 5 днів зателефонує оператор кол-центру з 9.00 до 21.00 з понеділка по суботу (крім вихідних днів) і запропонує дату подачі документів.

"Якщо запропонована дата не є прийнятною для заявника, наступна автоматично обрана системою дата буде вдруге запропонована заявнику оператором у телефонному режимі", - сказано у повідомленні.

Водночас наголошується, що спрощений варіант реєстрації на подачу візових документів до Польщі діятиме лише у Пунктах прийому візових анкет у Києві.

"Нововведення має суттєво скоротити процес подачі документів на польську візу, убезпечити систему від хакерських атак і спрямовано обмежити діяльність незаконних візових посередників", - сказано у повідомленні.

Вказується, що у випадку успішного тестування нової системи в Києві, вона буде запроваджена у візових центрах і консульських установах Польщі у Львові, Луцьку, Харкові, Одесі.

Консульські установи Польщі у першому півріччі цього року видали українцям понад 565 тис. віз, - майже на чверть більше, ніж за аналогічний період минулого року (понад 433 тис.). Водночас кількість відмов у наданні "польських" віз порівняно з минулим роком скоротилася з 5,8% до 4%.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus