Польща встановить на східному кордоні 48 веж з камерами і лазерами

07.03.2016 16:00

Польща встановить на східному кордоні 48 веж з камерами і лазерами

Польща планує встановити 48 спостережних веж на своєму східному кордоні, в тому числі з Україною. "Протягом 2016-2022 років ми плануємо відновити і розвинути систему технічного контролю і спостереження за державним кордоном заявив глава Прикордонної служби Польщі Марек Лапіньскі. Він уточнив, що кожна вишка має висоту від 35 до 50 метрів.

Польща планує встановити 48 спостережних веж на своєму східному кордоні, в тому числі з Україною.

Про це заявив глава Прикордонної служби Польщі Марек Лапіньскі, передає "Укрінформ".

"Протягом 2016-2022 років ми плануємо відновити і розвинути систему технічного контролю і спостереження за державним кордоном. Це стосується в основному системи спостережних веж, розташованих в безпосередній близькості від кордону. Сьогодні використовуємо 25 веж, а всього їх має бути 48", - сказав він.

Він уточнив, що кожна вежа має висоту від 35 до 50 метрів. На ній розташовані термовізійні камери і лазерні далекоміри. Зображення в режимі онлайн передається на екрани моніторів прикордонних органів.

Крім того, Лапіньскі поінформував, що Прикордонна служба Польщі має намір купити 2 літаки для контролю за зовнішньою межею Євросоюзу, кошти на покупку яких на 90% будуть компенсовані з Фонду внутрішньої безпеки ЄС.

Чиновник розповів, що в Прикордонній службі також мають намір посилити охорону кордону на півдні Польщі за рахунок відновлення роботи Карпатського і Судетського відділів, ліквідованих в грудні 2013 року. Лапіньскі пояснив це міграційною кризою.

Нагадаємо, раніше міністр закордонних справ Польщі Вітольд Ващиковски заявив, що Північноатлантичний альянс повинен будувати військову інфраструктуру на Сході, незважаючи на старі зобов'язання альянсу перед Росією.

Департамент оборони США підписав контракт на будівництво комплексної системи протиракетної оборони в селищі Редзіково на півночі Польщі.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus