Полторак порадив Естонії копати протитанкові рови на кордоні з РФ

10.10.2016 18:00

Полторак порадив Естонії копати протитанкові рови на кордоні з РФ

Міністр оборони України Степан Полторак на вечері з міністром оборони Естонії Ханнесом Хансом порадив копати протитанкові рови на кордоні з Російською Федерацією. Таку пропозицію Полторак висунув у відповідь на заяви естонського колеги про обладнання кордону з РФ дронами, лазерними далекомірами, системами розвідки та іншим.

Міністр оборони України Степан Полторак на вечері з міністром оборони Естонії Ханнесом Хансом порадив копати протитанкові рови на кордоні з Російською Федерацією.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив радник президента України Юрій Бірюков.

Таку пропозицію Полторак висунув у відповідь на заяви естонського колеги про обладнання кордону з РФ дронами, лазерними далекомірами, системами розвідки та іншим. Як йдеться у повідомленні, естонці зазначили, що згідно зі ст.5 статуту НАТО, росіяни "не ризикнуть, не посміють" напасти.

"Три роки тому ми теж думали, що Росія не посміє. А два роки тому у нас була окупована територія, яка дорівнює за площею всій Естонії", - підкреслив міністр оборони України.

Проект "Європейський вал" - одностороння ініціатива українського керівництва з облаштування кордону з Росією. Спочатку проект називався "Стіна".

Загальний обсяг коштів, передбачений на реалізацію проекту, - 4 млрд грн. В рамках проекту планується облаштування траншей, ровів, парканів, а також спеціальних об`єктів.

На першому етапі з 2015 року проводиться облаштування кордону з РФ у Чернігівській, Сумській та Харківській областях. На другому етапі з 2016-го – зведення споруд у Луганській і Донецькій областях.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus