Полторак розповів, яку зброю США можуть надати Україні

05.10.2016 08:00

Полторак розповів, яку зброю США можуть надати Україні

Україна попросить лише ту зброю, якої найбільше потребує – це засоби протиповітряної оборони і протитанкові засоби, заявив міністр оборони Степан Полторак. Водночас, коли саме Україна може отримати летальну зброю, Полторак не відповів, вказавши на те, що це знають лише в США, чий президент має прийняти відповідне рішення.

Україна попросить лише ту зброю, якої найбільше потребує – це засоби протиповітряної оборони і протитанкові засоби.

Про це міністр оборони Степан Полторак повідомив в ефірі "24 каналу".

Водночас, коли саме Україна може отримати летальну зброю, Полторак не відповів, вказавши на те, що це знають лише в США, чий президент має прийняти відповідне рішення.

Як відомо, палата представників Конгресу США одностайно схвалила закон H.R. 5094 "Про підтримку стабільності і демократії в Україні", раніше підтриманий Комітетом у закордонних справах.

До переліку передбачених законом координованих з союзниками та партнерами США засобів підтримки України включено летальні оборонні системи озброєнь.

Наприкінці листопада минулого року президент США підписав оборонний бюджет на 2016 рік і в цьому документі було передбачено виділення 300 мільйонів доларів на військову допомогу Україні. Загальний обсяг допомоги США Україні в галузі безпеки і оборони вже сягнув близько 600 млн доларів.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus