Полторак запевняє, що розведення військ біля Станиці Луганської не загрожує населенню

15.10.2016 14:00

Полторак запевняє, що розведення військ біля Станиці Луганської не загрожує населенню

Загрози для мирного населення в ході розведення військ в районі Станиці Луганської немає. Про це заявив міністр оборони Степан Полторак. Він також повідомив, що завершення реформування Міністерства оборони планується на 2018 рік, де буде чітко визначено цивільний контроль над Збройними силами, також буде призначено державного секретаря.

Загрози для мирного населення в ході розведення військ в районі Станиці Луганської немає.

Про це заявив міністр оборони Степан Полторак в ефірі "5 каналу".

"Я хотів би запевнити мирне населення, яке проживає в цьому районі, що ми позиції, опорні пункти в районі Станиці Луганської не залишаємо, загрози для мирного населення жодної немає. Збройні сили перебувають у районах, які їм визначили (згідно з рамковою угодою про розведення військ), у своїх опорних пунктах, які знаходяться поруч, а також в ускладненій ситуації вони дуже швидко зможуть зайняти свої опорні пункти", - зазначив він.

За словами міністра, для цього українським військовим досить буде 15-20 хвилин.

"І те, що, на жаль, у нас будь-яку ситуацію використовують таким чином, для того щоб створити якусь нестабільність, я хотів би дати відповідь таким політикам: не витрачайте час. Території ми не здамо, і мир, і спокій збережемо", - підкреслив Полторак.

Він також повідомив, що завершення реформування Міністерства оборони планується на 2018 рік, де буде чітко визначено цивільний контроль над Збройними силами, також буде призначено державного секретаря.

"У наших планах до кінця року завершити роботу, пов'язану зі створенням нормативно-правової бази у розвитку Збройних сил, провести реформування 40% підрозділів Міністерства оборони та близько 25% Генерального штабу", - сказав він.

За словами міністра, не можна одночасно робити реформу всюди.

"Так, за кожним роком, в 2017 році ми плануємо практично на 80% завершити реформування Міноборони, і на 50% Генштабу, ми плануємо завершити реформування об'єднано-оперативного штабу, видів Збройних сил вже відповідно до нових структур і нових завдань", - зазначив Полторак.

"На 2018 рік ми плануємо завершити реформування Міністерства оборони, де буде чітко визначено цивільний контроль над Збройними силами та міністр оборони повинен бути цивільною особою, буде призначений державний секретар, перерозподіл функцій, завдань, системи контролю, системи відповідальності на всіх рівнях", - заявив міністр.

Далі в 2019-2020 роках, за його словами, планується завершення реформування всіх органів військового управління, всіх підрозділів відповідно до стандарту, який існує.

"І завершуємо ми реформування вже Збройних сил тим, що у нас поділяється посада Головнокомандувача і начальника Генерального штабу", - зазначив Полторак.

"Поки ми йдемо за графіком, те, що ми підготували і зробили, але є невелике гальмування в тих питаннях, які пов'язані з фінансуванням", - зазначив міністр.

Раніше заступник міністра з питань окупованих територій Георгій Тука заявив, що населені пункти не входять в зону, з якої відводяться війська згідно з рамковими домовленостями Тристоронньої контактної групи про розведення сил в зоні АТО.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus