Полторак зустрінеться зі Столтенбергом у Брюсселі

07.03.2016 18:00

Полторак зустрінеться зі Столтенбергом у Брюсселі

У вівторок, 8 березня, в Брюсселі відбудеться спеціальне засідання комісії Україна-НАТО. Українську сторону очолить міністр оборони, генерал Степан Полторак. Програма візиту передбачає його зустріч з генсекретарем НАТО Йенсом Столтенбергом. Сторони обговорять ситуацію на сході України, а також перспективи реформування оборонного відомства нашої держави.

У вівторок, 8 березня, в Брюсселі відбудеться спеціальне засідання комісії Україна-НАТО. Українську сторону очолить міністр оборони, генерал армії України Степан Полторак, повідомляє "Укрінформ".

"Згідно з попередніми домовленостями, міністр оборони України Степан Полторак здійснить робочий візит до штаб-квартири НАТО. Програма візиту передбачає його зустріч з генеральним секретарем НАТО Йенсом Столтенбергом, а також участь у спеціальному засіданні Комісії Україна-НАТО", - сказав в ексклюзивному коментарі виконувач обов'язки глави місії України при НАТО Єгор Божок.

Український дипломат зазначив, що згідно з порядком денним засідання сторони обговорять ситуацію на сході України, а також результати та подальші перспективи реформування оборонного відомства нашої держави.

Божок додав, що за результатами засідання міністр оборони України зустрінеться з представниками ЗМІ.

Раніше міністри оборони країн-членів НАТО на засіданні в Брюсселі домовилися про розширення військової присутності сил Альянсу в країнах Східної Європи. Зокрема, британські війська, поряд з іншими силами НАТО, можуть бути розгорнуті в Східній Європі на кордоні з Росією в рамках плану запобігання вторгнення Москви.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus