Померла актриса Наталія Крачковська

03.03.2016 10:00

Померла актриса Наталія Крачковська

Актриса Наталя Крачковська померла в московській лікарні на 78-му році життя. Актриса була госпіталізована 28 лютого в Першу міську лікарню через болі в серці, її стан лікарі оцінювали як украй важкий. 2 березня її стан різко погіршився, актрису довелося підключити до апарату штучного дихання. Рано вранці 3 березня вона померла.

Актриса Наталя Крачковська померла в московській лікарні на 78-му році життя. Про це ТАСС повідомили сьогодні в родині артистки.

У прес-службі столичного департаменту охорони здоров'я "Інтерфаксу" повідомили, що Крачковська померла в Першій Градській лікарні вранці у четвер, 3 березня.

Актриса була госпіталізована 28 лютого в Першу міську лікарню через болі в серці, її стан лікарі оцінювали як украй важкий.

2 березня її стан різко погіршився, актрису довелося підключити до апарату штучного дихання. Рано вранці 3 березня вона померла.

Наталія Крачковська народилася 24 листопада 1938 року в Москві в акторській сім'ї. Після закінчення школи подала документи до ВДІКу. За 40 років своєї кар'єри актриса знялася більш ніж в 70 фільмах.

В кінці 1950-х років Наталя Крачковська почала зніматися в кіно: спочатку в масовках, потім в епізодах, дебютувавши з маленькою роллю в картині "Все починається з дороги" (1959). Одна з перших помітних ролей - Верунька у фільмі Володимира Басова "Битва в дорозі" (1961).

Крачковська знімалася в таких фільмах, як "Мама", "Суєта суєт", "Місце зустрічі змінити не можна", "Будьте моїм чоловіком", "Покровські ворота", "Салон краси", "Людина з бульвару Капуцинів", "12 стільців" , "Іван Васильович змінює професію" і багатьох інших. На її рахунку - понад 100 кіноролей.

У 1999 році отримала звання заслуженої артистки Росії.

Про кіно Крачковська мріяла з дитинства. Що не дивно - народилася вона в сім'ї актриси Марини Фоніной, все дитинство жила при театрі. До дванадцяти років вона була дуже худенькою - післявоєнний дитина. Можливо, могла б і зберегти худобу, якби не бабуся, яка, побачивши внучку, прийняла рішення її відгодувати.

Сама Крачковська каже, що ніколи не відчувала комплексів через свою повноти: "Завжди вважала себе нормальною у всіх відносинах, і ця впевненість сприяла тому, що навколо мене ще в школі завжди вився рій шанувальників, а подруги долали ревнощами".

При цьому Крачковська схвально ставиться до захоплення Росією Криму.

"Крим - російська, це політики влаштували так, що його передали Україні. Ті, хто зараз на цій брудній хвилі хоче зробити собі ім'я, просто дурні", - заявила кіноактриса.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus