Понад 1,5 тис. жінок пройшли військову службу в зоні АТО

04.03.2016 11:00

Понад 1,5 тис. жінок пройшли військову службу в зоні АТО

Прес-секретар Міноборони повідомив, що "на сьогодні у Збройних силах України проходять військову службу більш як 17 тисяч жінок-військовослужбовців, понад 2,2 тис. з них – офіцери. Понад 1,5 тис. жінок-військовослужбовців пройшли службу в зоні АТО". При цьому речник не уточнив, за який саме період така кількість жінок несла служба в зоні АТО.

Понад 1,5 тисячі жінок-військовослужбовців пройшли службу в зоні проведення антитерористичної операції. Про це сьогодні, 4 березня, речник Міністерства оборони України Олексій Чернобай повідомив на брифінгу, передає УНІАН.

Він зазначив, що "на сьогодні у Збройних силах України проходять військову службу більш як 17 тисяч жінок-військовослужбовців, понад 2,2 тис. з них – офіцери. Понад 1,5 тис. жінок-військовослужбовців пройшли службу в зоні АТО".

При цьому речник не уточнив, за який саме період така кількість жінок несла служба в зоні АТО.

Чернобай також додав, що у Міноборони України відбудуться заходи із вшанування жінок- військовослужбовців з нагоди свята 8 березня.

Нагадаємо, Кабмін вирішив перенести робочий день з 7 березня на 12 березня у зв'язку з Міжнародним жіночим днем. Таким чином укрінцам відпочиватимуть чотири дні поспіль.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus