Порошенко анонсував внесення до ВР нового законопроекту про Конституційний Суд

07.10.2016 13:00

Порошенко анонсував внесення до ВР нового законопроекту про Конституційний Суд

Президент України Петро Порошенко повідомив, що незабаром внесе до Верховної Ради новий законопроект про Конституційний Суд (КС). За словами президента, наразі готується на експертному рівні профільне законодавство для імплементації судової реформи в країні. "Після підготовки експертами свого тексту законопроекту про КС, після його обговорення, я підпишу і внесу цей законопроект до Верховної Ради України", - сказав він.

Президент України Петро Порошенко повідомив, що незабаром внесе до Верховної Ради новий законопроект про Конституційний Суд (КС), пише Інтерфакс-Україна.

"Після підготовки експертами свого тексту законопроекту про КС так само, як це було при підготовці Конституційною комісією змін до Конституції, після його обговорення, я підпишу і внесу цей законопроект до Верховної Ради України. Наголошую, що я зацікавлений не затягувати ці процеси", - сказав він, виступаючи в п'ятницю, 7 жовтня, в Києві на міжнародній конференції з нагоди 20-ї річниці Конституційного Суду України.

За словами президента, наразі готується на експертному рівні профільне законодавство для імплементації судової реформи в країні.

Нагадаємо, зміни до Конституції в частині судової реформи набули чинності 30 вересня. Відповідно до цих актів, вищі спецсуди ліквідуються і створюється новий Верховний суд як єдиний суд касаційної інстанції. Всі 200 суддів нового Верховного суду має бути відібрано на конкурсі.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus