Порошенко домовився з Лагард про візит місії МВФ восени

22.09.2016 08:00

Порошенко домовився з Лагард про візит місії МВФ восени

Президент України Петро Порошенко та директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард домовились про наступний візит місії МВФ в Україну восени цього року. "Співрозмовники також обговорили хід реформ в Україні, зокрема було наголошено на успішному впровадженні реформи у фінансово-банківському секторі", - зазначили у прес-службі президента Порошенка.

Президент Петро Порошенко та директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард домовились про наступний візит місії МВФ в Україну восени цього року.

Про це повідомила прес-служба глави держави у середу, 21 вересня, ввечері.

"Петро Порошенко подякував за рішення Ради директорів МВФ про продовження програми співробітництва з Україною та надання додаткових обсягів фінансової допомоги", - сказано у повідомленні.

"Співрозмовники також обговорили хід реформ в Україні, зокрема було наголошено на успішному впровадженні реформи у фінансово-банківському секторі", - зазначили у прес-службі.

Нагадаємо, 14 вересня Міжнародний валютний фонд завершив другий перегляд чотирирічної програми співпраці з нашою країною, схваленої в березні 2015 року, і ухвалив рішення надати Києву третій за рахунком кредитний транш обсягом 1 млрд дол. Таким чином, загальний обсяг уже наданого фінансування становитиме 7,62 млрд дол за загального обсягу кредитування 17,5 млрд дол.

16 вересня Україна отримала кошти третього траншу.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus