Порошенко доручив дипломатам зайнятися звільненням Сущенка і чекає на рішення Ради щодо віз для РФ

06.10.2016 15:00

Порошенко доручив дипломатам зайнятися звільненням Сущенка і чекає на рішення Ради щодо віз для РФ

Президент України Петро Порошенко вважає, що питання введення візового режиму з Росією лежить в компетенції Верховної Ради. При цьому глава держави додав, що це питання потребує дискусії з українською громадськістю. Порошенко також повідомив, що дав доручення українським дипломатам вжити всіх заходів для якнайшвидшого звільнення краинской журналіста Сущенка.

Президент України Петро Порошенко вважає, що питання введення візового режиму з Росією лежить в компетенції Верховної Ради.

"Я очікую рішення парламенту", - сказав Порошенко Інтерфакс-Україна в четвер у Києві, відповідаючи на опитування щодо перспектив введення візового режиму з РФ.

При цьому глава держави додав, що це питання потребує дискусії з українською громадськістю.

Порошенко також повідомив, що дав доручення українським дипломатам вжити всіх заходів для якнайшвидшого звільнення українського журналіста Романа Сущенка та інших утримуваних в РФ співвітчизників.

"Я дав відповідні доручення для того, щоб всі українські дипломатичні можливості були використані для того, щоб ми витягли і Панова, і Сущенко, і інших українських заручників-мучеників, які знаходяться в РФ", - сказав Порошенко журналістам у четвер у Києві, відповідаючи на прохання журналістів прокоментувати ситуацію навколо Сущенко.

Як повідомлялося, після затримання і арешту в Росії українського журналіста Романа Сущенко спікер Верховної Ради Андрій Парубій заявив, що не виключає розгляду питання про введення візового режиму з РФ і розширення санкцій.

6 жовтня парламент повинен розглянути питання про введення візового режиму з Росією. Фракції БПП і "Оппоблок" вже заявили, що не голосуватимуть за постанову про введення візового режиму з Російською Федерацією.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив про необхідність прогнозу і вивчення ризиків, які можуть виникнути в разі введення візового режиму з РФ, при цьому зазначив, що українська сторона готова до введення процесу видачі віз. "Росія буде намагатися максимально ускладнити процедуру отримання віз, можливо, замість цього пропонуючи якісь форми громадянства. Тому всі ці ризики повинні бути чітко нами вивчені, і на підставі цього ми будемо, відповідно, приймати рішення", - сказав він.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus