Порошенко, Меркель і Олланд домовилися визначити перспективи проведення зустрічі в "нормандському форматі"

17.10.2016 08:00

Порошенко, Меркель і Олланд домовилися визначити перспективи проведення зустрічі в "нормандському форматі"

Президент України Петро Порошенко провів телефонні переговори в тристоронньому форматі за участю президента Франції Франсуа Олланда і канцлера Німеччини Ангели Меркель. Cторони обговорили підсумки останніх консультацій у "нормандському форматі". Було відзначено ефективну німецько-франко-українську взаємодію в розробці дорожньої карти імплементації Мінська.

Президент України Петро Порошенко провів телефонні переговори в тристоронньому форматі за участю президента Франції Франсуа Олланда і канцлера Німеччини Ангели Меркель.

Як повідомляє прес-служба глави держави, сторони обговорили підсумки останніх консультацій на рівні дипломатичних радників у "нормандському форматі" (Україна, ФРН, Франція і РФ).

"Було відзначено ефективну німецько-франко-українську взаємодію в розробці дорожньої карти імплементації Мінська", - йдеться в повідомленні.

Президент України наголосив на важливості подальших скоординованих зусиль з метою забезпечення виконання Росією і її маріонетками умов безпеки Мінських домовленостей як передумови для будь-якого прогресу на політичному напрямку.

Порошенко, Олланд і Меркель домовилися провести наступну телефонну розмову в тристоронньому форматі на початку наступного тижня для визначення перспектив проведення саміту в "нормандському форматі".

Раніше Порошенко заявив, що Україна готова до зустрічі в "нормандському форматі" за умови, що будуть напрацьовані її повістка і проекти рішень.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus