Порошенко, Меркель і Олланд найближчими днями проведуть тристоронню конференцію

14.10.2016 11:00

Порошенко, Меркель і Олланд найближчими днями проведуть тристоронню конференцію

Президент Петро Порошенко обговорив ситуацію на Донбасі під час телефонної розмови з Федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель. Він також наголосив на важливості розміщення постійних пунктів спостереження ОБСЄ в районах розведення військ. Співрозмовники також обговорили питання пришвидшення надання українцям безвізового режиму і ратифікації Угоди про асоціацію.

Президент Петро Порошенко обговорив ситуацію на Донбасі під час телефонної розмови з Федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель.

Про це у четвер 13 жовтня повідомила прес-служба голови держави.

Згідно з інформацією, Порошенко проінформував Меркель про збільшення кількості обстрілів з боку російських бойовиків, особливо у нічний час. Він також наголосив на важливості розміщення постійних пунктів спостереження ОБСЄ в районах розведення військ.

Співрозмовники також обговорили питання пришвидшення надання українцям безвізового режиму і ратифікації Угоди про асоціацію.

Співрозмовники домовилися провести тристоронню телефонну конференцію між лідерами України, Німеччини і Франції у найближчі дні.

Раніше сьогодні повідомлялося, що Порошенко розповів про погіршення безпекової ситуації на Донбасі президенту Франції Франсуа Олланду та раднику канцлера Німеччини Крістофу Хойзгену.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus