Порошенко назвав слова Трампа про Крим "передвиборчою риторикою", і здивувався обізнаністю Клінтон про Україну

26.09.2016 10:00

Порошенко назвав слова Трампа про Крим "передвиборчою риторикою", і здивувався обізнаністю Клінтон про Україну

Президент Петро Порошенко вважає, що слова кандидата в президенти США від Республіканської партії Дональда Трампа про можливе визнання Криму російським - передвиборча риторика. "Це частина передвиборчої риторики. Майбутній президент незалежно від того, хто їм буде, буде дуже відповідальною людиною", - заявив Порошенко.

Президент Петро Порошенко вважає, що слова кандидата в президенти США від Республіканської партії Дональда Трампа про можливе визнання Криму російським - передвиборча риторика. Про це він сказав в інтерв'ю телеканалу CNN, передають "Українські новини".

"Це частина передвиборчої риторики. Майбутній президент незалежно від того, хто їм буде, буде дуже відповідальною людиною", - заявив Порошенко.

Раніше Трамп неодноразово заявляв в ході передвиборчих виступів, що в разі свого обрання розгляне питання про визнання Криму російською територією. Він також говорив, що кримчани хочуть бути з Росією, а не з Україною.

Крім того, Порошенка приємно здивувала поінформованість кандидата в президенти США Гілларі Клінтон щодо поточної ситуації в Україні. Про це він розповів в інтерв’ю CNN.

"Вона дуже добре обізнана, зокрема, про останні зміни в Україні. Це мене приємно здивувало", – заявив президент, відзначивши, що знає Клінтон більше 16 років.

Порошенко також розповів, що це не кандидат у президенти США Дональд Трамп відмовився від зустрічі, а він сам не знайшов для нього часу через щільний графік: "Зустріч із Трампом могла б тривати не більше 21 секунди – для такої ґрунтовної бесіди недостатньо", - зазначив він.

Зазначимо, 20 вересня Порошенко зустрівся з Гілларі Клінтон, а трохи раніше з Біллом Клінтоном. 21 вересня президент України виступив на загальних дебатах Генеральної Асамблеї ООН.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus