Порошенко не продовжив мораторій на банкрутство "Енергоатому"

02.03.2016 23:00

Порошенко не продовжив мораторій на банкрутство "Енергоатому"

Зобов'язання НАЕК "Енергоатом" за кредитами банків станом на 1 листопада 2015 року становили 7,5 млрд гривень, за довгостроковими облігаціями - 1,5 млрд гривень. Водночас заборгованість гуртового покупця електроенергії "Енергоринок" перед НАЕК "Енергоатом" становить 11 млрд гривень.

Президент України Петро Порошенко ветував законопроект №3097 про продовження мораторію на ініціювання банкрутства Національної атомної енергогенеруючої компанії "Енергоатом" до 2017 року. Про це з посиланням на відповідний законопроект на сайті Верховної Ради, передають "Українські новини".

"2 березня 2016 року. Повернуто з пропозиціями президента", - зазначено на сторінці.

При цьому текст пропозицій президента наразі відсутній.

Зобов'язання НАЕК "Енергоатом" за кредитами банків станом на 1 листопада 2015 року становили 7,5 млрд гривень, за довгостроковими облігаціями - 1,5 млрд гривень.

Водночас заборгованість гуртового покупця електроенергії "Енергоринок" перед НАЕК "Енергоатом" становить 11 млрд гривень.

Провідним джерелом прибутків НАЕК є надходження від продажу електроенергії державному підприємству "Енергоринок".

"Енергоатом" є оператором чотирьох діючих АЕС України. Експлуатує Запорізьку, Південно-Українську, Рівненську і Хмельницьку станції з 15 енергоблоками, оснащеними водо-водяними енергетичними реакторами, загальною встановленою електричною потужністю 13,835 тисяч МВт.

Нагадаємо, у п'ятницю, 26 лютого, Рівненська і Хмельницька АЕС вперше з 2004 року запрацювали із навантаженням усіх блоків на 100%. Це стало можливим завдяки новій лінії електропередачі напругою 750 кВ, яка запрацювала наприкінці минулого року.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus