Порошенко обговорив з президентом Світового конгресу українців ситуацію на фронті, проблему з безвізом та е-декларування

01.11.2016 22:00

Порошенко обговорив з президентом Світового конгресу українців ситуацію на фронті, проблему з безвізом та е-декларування

Президент України поінформував президента СКУ про ситуацію на Донбасі, де постійно фіксуються обстріли і провокації з боку проросійських бойовиків та найманців. "Правду про справжній розвиток на Донбасі, яку намагається приховати Росія, мають знати всі наші друзі і партнери", - заявив Порошенко у розмові із Чолієм.

Президент України Петро Порошенко у вівторок, 1 листопада 2016 року, провів зустріч з президентом Світового конгресу українців Євгеном Чолієм.

Як повідомляє офіційний сайт Порошенка, голова держави високо відзначив внесок Конгресу у відстоювання національних інтересів України за кордоном та наголосив на важливості посиленої взаємодії і координації української діаспори у цьому контексті.

Президент України поінформував президента СКУ про ситуацію на Донбасі, де, незважаючи на ініційоване українською стороною припинення вогню, постійно фіксуються обстріли і провокації з боку проросійських бойовиків та найманців. "Правду про справжній розвиток на Донбасі, яку намагається приховати Росія, мають знати всі наші друзі і партнери", - заявив Порошенко у розмові із Чолієм.

Також йшлося про важливість максимальної міжнародної підтримки ініційованої Україною резолюції ГА ООН про стан прав людини в Автономній Республіці Крим, ситуація з якими продовжує погіршуватися через дії окупантів.

Голова держави зазначив важливість підтримки з боку закордонного українства також у питаннях надання Європейським Союзом безвізового режиму для українських громадян та ратифікації Угоди про асоціацією між Україною та ЄС. "Українці по праву заслужили і перше, і друге. Ми це доводимо кожен день на двох фронтах - на Донбасі і на фронті реформ", - сказав президент.

Порошенко наголосив на спільності зусиль влади і громадянського суспільства у боротьбі з корупцією в Україні, особливо відзначивши ефективне започаткування системи електронного декларування статків державних службовців.

"Точку неповернення пройдено. Антикорупційна боротьба в державі постала у новій якості. Ховати і ховатися більше нічого", - вважає Порошенко.

Зі свого боку Чолій запевнив у незмінній підтримці Конгресу та всього закордонного українства у відновленні суверенітету та територіальної цілісності держави, включно з Кримом, боротьбі з агресією Росії, а також на шляху реформ в Україні, які вже демонструють вагомі результати.

Нагадаємо, після перемоги Революції Гідності представники української діаспори зі США активно долучилися до урядування в Україні. Зокрема, у команді Арсенія Яценюка працювала Наталі Енн Яресько, а нині посаду міністра охорони здоров'я у статусі в.о. обіймає Уляна Супрун, яка перед цим опікувалася гуманітарною допомгою для українського війська.

Нині Яресько очолює Аспен Інститут Київ.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus