Порошенко обговорив з Туском просування реформ, євроінтеграцію України та ситуацію на Донбасі

29.09.2016 00:00

Порошенко обговорив з Туском просування реформ, євроінтеграцію України та ситуацію на Донбасі

Президент України поінформував співрозмовника про розвиток ситуації на Донбасі та зусилля України у реалізації Мінських домовленостей у контексті обговорення майбутніх відносин між ЄС та Росією під час засідання Європейської Ради 20-21 жовтня.

Президент Петро Порошенко у середу, 28 вересня 2016 року, провів перемовини з президентом Європейської Ради Дональдом Туском, який прибув в Україну для участі у заходах, присвячених 75-м роковинам трагедії Бабиного Яру.

Як повідомляється на офіційному сайті Порошенка, голова держави висловив президентові Європейської Ради вдячність за незмінну особисту підтримку України у боротьбі з російською агресією та впровадженні реформ.

Порошенко поінформував співрозмовника про розвиток ситуації на Донбасі та зусилля України у реалізації Мінських домовленостей у контексті обговорення майбутніх відносин між ЄС та Росією під час засідання Європейської Ради 20-21 жовтня.

"Ми розраховуємо на збереження солідарності ЄС з Україною та продовження санкційного тиску на Росію до повного відновлення суверенітету та територіальної цілісності України", - наголосив голова держави.

Своєю чергою Туск привітав успішні кроки української влади на шляху реформ, підтвердженням чому стало рішення Міжнародного валютного фонду про відновлення програми співпраці з Україною. Він назвав це позитивним сигналом підтримки реального прогресу в реформах, включаючи боротьбу з корупцією.

"Я хочу підтвердити, що Європейський Союз готовий і надалі всебічно підтримувати Україну на шляху економічного зростання, реформ та протидії агресії", - запевнив президент Європейської Ради.

Лідери скоординували підходи щодо завершення ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, а також якнайшвидшого схвалення Європейським Парламентом та Радою ЄС рішення про запровадження безвізового режиму для громадян України.

Співрозмовники також обговорили графік політичного діалогу на найвищому рівні по лінії Україна-ЄС до кінця року, включаючи орієнтовні терміни проведення чергового саміту.

Жалобні заходи у Бабиному Яру за участю світових лідерів відбудуться завтра, 29 вересня.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus