Порошенко підписав указ про відзначення Року Японії в Україні

11.01.2017 18:00

Порошенко підписав указ про відзначення Року Японії в Україні

Президент Петро Порошенко підписав указ про відзначення Року Японії в Україні і під час зустрічі з послом Японії Сиґекі Сумі висловив слова вдячності "за незмінну і тверду підтримку незалежності та територіальної цілісності України". "Це дуже символічно, що Рік Японії в Україні відбуватися в 25-ту річницю встановлення дипломатичних відносин між нашими країнами", - сказав він.

Президент України Петро Порошенко підписав указ про відзначення Року Японії в Україні і під час зустрічі з послом Японії Сиґекі Сумі висловив слова вдячності "за незмінну і тверду підтримку незалежності та територіальної цілісності України, яку ця країна постійно демонструє.

Як повідомляє в середу 11 січня прес-служба голови Української держави, Порошенко також відзначив роль Японії у наданні допомоги Україні в проведенні структурних реформ і нагадав про виділення 1,8 млрд доларів протягом 2014-2016 років для підтримки Української держави на шляху змін у багатьох сферах суспільного життя, зокрема в реформуванні правоохоронних органів та створенні нової поліції, впровадженні судової реформи, вирішенні цілої низки екологічних програм та інших проектах.

"Це дуже символічно, що Рік Японії в Україні відбуватися в двадцять п'яту річницю встановлення дипломатичних відносин між нашими країнами", - сказав президент.

Голова держави висловив переконання, що це безпрецедентна подія буде важливою віхою в українсько-японських двосторонніх відносинах, сприятиме зближенню культур і народів, посилить міжлюдські контакти.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus