Порошенко поки що не планує оголошувати 7-му хвилю мобілізації

11.10.2016 16:00

Порошенко поки що не планує оголошувати 7-му хвилю мобілізації

Президент Петро Порошенко наразі не планує оголошувати сьому хвилю мобілізації. Про це він сказав у Києві на засіданні Ради регіонального розвитку напередодні Дня захисника України. "Як головнокомандувач, я поки що не збираюся оголошувати 7-му хвилю мобілізації", – сказав він.

Президент Петро Порошенко поки що не планує оголошувати сьому хвилю мобілізації. Про це він сказав у Києві на засіданні Ради регіонального розвитку напередодні Дня захисника України, пише Українська правда.

"Як головнокомандувач, я поки що не збираюся оголошувати 7-му хвилю мобілізації", – сказав він.

Глава держави нагадав, що наразі в армії відбувається осінній призов, але наголосив, що призов – це не мобілізація.

"Ті, кого призовуть, згідно з моїм указом, не будуть направлятися до зони проведення антитерористичної операції, – зазначив Порошенко.

Він нагадав, що видав указ про демобілізацію 6-ї хвилі.

"І тут, шановні голови обласних адміністрацій, обласних рад, міськрад, на вас лягає надзвичайно важливе завдання – облаштування демобілізованих: забезпечення їх відповідними земельними ділянками, прозоре і ефективне ухвалення рішень", – сказав глава держави.

Порошенко також розповів про ініціативу глави низки облдержадміністрацій щодо виділення коштів з місцевих бюджетів не тільки для надання земельних ділянок, а й допомоги в будівництві необхідних об'єктів для демобілізованих військовослужбовців.

Раніше в Міністерстві оборони стверджували, що успішна кампанія з набору військовослужбовців на контракт зробила непотрібною нову хвилю мобілізації.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus