Порошенко пообіцяв подвоїти зусилля задля повернення додому Савченко

04.03.2016 17:00

Порошенко пообіцяв подвоїти зусилля задля повернення додому Савченко

Президент України Петро Порошенко, коментуючи оголошення утримуваною в СІЗО Росії українською льотчицею, народним депутатом Надією Савченко сухого голодування, заявив, що Україна і він особисто подвоять зусилля для її повернення на батьківщину. Президент України особливо відзначив подвиг Савченко.

Президент України Петро Порошенко, коментуючи оголошення утримуваною в СІЗО Росії українською льотчицею, народним депутатом Надією Савченко сухого голодування, заявив, що Україна і він особисто подвоять зусилля для її повернення на батьківщину.

"Ми подвоїмо зусилля для того, щоб повернути Надію додому. Це надзвичайно важливо, важливо для мене, важливо для України, важливо для кожного з нас", - наголосив Порошенко під час вручення державних нагород видатним жінкам, серед яких - учасниці бойових дій, волонтери, учителі, видатні спортсменки, повідомляє прес-служба глави Української держави в п'ятницю.

Президент України особливо відзначив подвиг Савченко: "Я хочу згадати жінку, яка є символом України і українців, для всього світу. Вчинок Надії Савченко та її поведінка зробили і роблять для України величезну справу".

При цьому президент висловив тверде переконання, що в Росії немає справедливого суду. "Цей фарс абсолютно не варто продовжувати", - зазначив він.

"Я прочитав її виступ, який мав бути оголошений Надією у суді. Незламна воля українки, не просто українки, а офіцера Збройних сил України, яка зі зброєю в руках робила те, що має робити кожен українець, – захищала рідну землю. Її незламність та її твердість сьогодні не лише створили образ – символ і забезпечили потужну підтримку всередині нашої держави. Сьогодні кожен українець пишається кожним українським Героєм. Серед цих справжніх Героїв одне з перших місць займає Надія Савченко", - наголосив Порошенко

У прес-службі президента повідомили, що загалом, за весь час проведення антитерористичної операції, участь у бойових діях взяли близько 1,2 тис. жінок.

Раніше в п'ятницю біля будівлі Адміністрації президента України відбувся пікет журналістів, які вимагали від глави держави відреагувати на оголошення Савченко сухог голодування та докласти більше зусиль для її повернення в Україну.

3 березня в Донецькому міському суді Ростовської області (РФ) відбулося чергове судове засідання у справі Савченко, під час якого планувалося надати їй право на завершальне слово. Однак після виступів адвокатів суддя несподівано оголосив засідання суду закритим, не давши можливості обвинуваченій виступити. Суд переніс засідання на 9 березня, коли підсудній нададуть останнє слово, після чого колегія суддів оголосить дату вироку.

Савченко у відповідь на дії суду заявила, що розпочинає сухе голодування.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus