Порошенко представив нового голову Харківської ОДА

15.10.2016 22:00

Порошенко представив нового голову Харківської ОДА

Президент України Петро Порошенко представив Юлію Світличну на посаді голови Харківської обласної державної адміністрації під час зустрічі з активом області. "І я радий, що в колективі голів обласних державних адміністрацій нарешті з'явилася фантастична жінка-професіонал", - заявив глава держави.

Президент України Петро Порошенко представив Юлію Світличну на посаді голови Харківської обласної державної адміністрації під час зустрічі з активом області, передає УНІАН.

"Сьогодні я хотів би представити нового голову Харківської обласної державної адміністрації ... Був дуже жорсткий і конкурентний конкурс, і його виграла Юлія Олександрівна Світлична. Цей незаперечний факт вносить серйозну корективу в гендерну складову кадрової політики, яка була дуже популярна і поширена в Україні. І я радий, що в колективі голів обласних державних адміністрацій нарешті з'явилася фантастична жінка-професіонал", - заявив глава держави.

Порошенко своїми указами звільнив від тимчасового виконання обов'язків голови Харківської обласної державної адміністрації Юлію Світличну і призначив її головою ХОДА.

Тексти двох відповідних документів розміщені на офіційному сайті глави держави.

Як повідомлялося, 29 серпня президент Порошенко призначив голову Харківської обласної держадміністрації Ігоря Райніна главою Адміністрації президента.

Т.в.о. голови Харківської ОДА була призначена Світлична.

На початку вересня був оголошений конкурс на посаду голови Харківської ОДА, до участі в якому були допущені 10 кандидатів.

Світлична виграла конкурс на посаду голови Харківської ОДА.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus