Порошенко призначив представника України в Дунайській комісії

05.10.2016 23:00

Порошенко призначив представника України в Дунайській комісії

Президент України Петро Порошенко призначив надзвичайного і повноважного посла України в Угорщині Любов Непоп представником України в Дунайській комісії за сумісництвом. Текст відповідного указу оприлюднено на офіційному сайті голови держави.

Президент України Петро Порошенко призначив надзвичайного і повноважного посла України в Угорщині Любов Непоп представником України в Дунайській комісії за сумісництвом.

Текст відповідного указу оприлюднено на офіційному сайті голови держави.

Як повідомлялося, у вересні Порошенко прийняв вірчі грамоти у послів ЄС, Німеччини, Італії, Естонії та низки інших країн .

Довідка

Дунайська комісія - міжнародна міжурядова організація, заснована Конвенцією про режим судноплавства на Дунаї, підписаної у місті Белград 18 серпня 1948 року.

Основними цілями діяльності Дунайської комісії є забезпечення та розвиток вільного судноплавства на Дунаї для торгових суден під прапорами всіх держав, відповідно до інтересів і суверенні права держав - учасників Белградській конвенції, а також зміцнення та розвиток економічних і культурних зв'язків цих держав між собою і з іншими країнами.

Членами Дунайської комісії є Україна, Австрія, Болгарія, Угорщина, Німеччина, Молдова, РФ, Румунія, Республіка Сербія, Словаччина і Хорватія.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus