Порошенко розповів про свою мрію та поскаржився, що не має часу для саморозвитку

28.10.2016 08:00

Порошенко розповів про свою мрію та поскаржився, що не має часу для саморозвитку

"Я маю мрію, щоб бути обраним депутатом парламенту, європейського парламенту від України-члена ЄС. Мені цього буде достатньо", - сказав президент Петро Порошенко. Однак він також поскаржився на дефіцит часу для саморозвитку і наголосив, що хотів би встигати прочитувати більше книг.

Президент України Петро Порошенко розповів, ким хотів би працювати після завершення президентської каденції.

Про це він повідомив в ході зустрічі зі студентами Острозької академії, передає "Четвертая власть".

"Я маю мрію, щоб бути обраним депутатом парламенту, європейського парламенту від України-члена ЄС. Мені цього буде достатньо", - сказав він.

Президент також поскаржився на дефіцит часу для саморозвитку і наголосив, що хотів би встигати прочитувати більше книг.

"Намагаюся, щоб хоча б одна книга за місяць була. Тим більше, мені зараз дарують цікаві сучасні книги. Я щасливий, що маю можливість їх читати. Коли ви студенти, незважаючи на хлопців, дівчат, дискотеки, читайте книги, і не електронні, треба зберегти традиції ", - підсумував він.

Нагадаємо, що раніше Порошенко вже заявляв про бажання балотуватися до Європейського парламенту від України після завершення президентської каденції.

Зауважимо, що хоча президент і не має вдосталь часу, аби читати, іноді він радить українцям книги, фільми і пісні, з якими варто ознайомитися.

Так, на початку цього року він писав на своїй сторінці у Facebook: "Друзі, ділюся кількома речами, які варто подивитися, почитати або послухати, якщо ви ще цього не зробили в 2015 році", - зазначав Порошенко і оприлюднив посилання на пісню Джамали "Шлях додому", фото обкладинки книги Сергія Лойка "Аеропорт" і трейлер до фільму "Зима у вогні: Боротьба України за свободу" Євгена Афінеєвского".

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus