Порошенко розповів, як у студентські роки брав участь у бойових діях і порадив студентам провести рік в АТО

06.10.2016 18:00

Порошенко розповів, як у студентські роки брав участь у бойових діях і порадив студентам провести рік в АТО

"Я вважаю, що військових психологів нам не вистачає. Я переконаний, що з істориків були б гарні психологи. А вам раджу після закінчення університету піти до військкомату і рік провести в АТО. Я провів два роки в радянській армії і брав участь у воєнних діях", - сказав президент Петро Порошенко під час зустрічі зі студентами-істориками.

Президент України Петро Порошенко розповів, як у студентські роки брав участь в бойових діях під час служби в радянській армії і закликав молодь йти служити в армію військовими психологами.

Про це президент сказав під час зустрічі зі студентами-істориками з нагоди 150-річчя від дня народження Михайла Грушевського, передає Еспресо.TV.

Студент запитав президента, чи варто акцентувати увагу на такому предметі в університеті, як "Військова історія". На що Порошенко відповів:

"Я вважаю, що військових психологів нам не вистачає. Я переконаний, що з істориків були б гарні психологи. А вам раджу після закінчення університету піти до військкомату і рік провести в АТО. Я провів два роки в радянській армії і брав участь у воєнних діях. Був призваний з другого курсу, через два роки повернувся на третій. Був призваний у 1984-му, а повернувся в 1986-му. Можу сказати, що після армії абсолютно інше сприйняття світу. Формує чоловіка", - сказав Порошенко.

Також він додав, що військовий психолог з швидкою реакцією, з великим патріотизмом, професіоналізмом потрібний армії.

"Дорогі хлопці, хто вважає за можливе піти на контракт після інституту військовим психологом - ваша допомога буде найцінніша", - додав президент.

Голова держави також нагородив переможців проекту "LIKБЕЗ. Історичний фронт".

Нагадаємо, що з 1979-го по 1989 рік Радянський Союз воював у Афганістані. Зауважимо, що за інформацією деяких відкритих джерел, службу в армії у 1984-1986 рр. Петро Порошенко проходив у Казахстані.

Довідка

Війна в Афганістані — повномасштабний збройний конфлікт-агресія Радянського Союзу проти суверенного Афганістану під приводом боротьби з моджахедами, у якому брали участь урядові війська Афганістану і Радянського Союзу проти повстанських груп моджахедів. Розпочалась у грудні 1979 року нападом спецпідрозділів КДБ СРСР на президентський палац у Кабулі та вбивством президента країни Хафізулли Аміна і його оточення та введенням у країну "обмеженого контингенту" Радянської Армії. Війна, за офіційними радянськими даними, тривала до виведення основної маси радянських військ 15 лютого 1989 року. Унаслідок цієї війни загинуло (за міжнародними даними, прийнятими також і СРСР) близько 1,5 млн, або 10 відсотків тодішнього населення країни. Радянські втрати, за офіційними даними СРСР, становили близько 15 тисяч військовослужбовців.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus