Порошенко схвалив збільшення витрат на оборону й безпеку на 7,1 мільярда у 2016 році

18.10.2016 18:00

Порошенко схвалив збільшення витрат на оборону й безпеку на 7,1 мільярда у 2016 році

Президент Петро Порошенко підписав закон про внесення змін до державного бюджету на 2016 рік щодо збільшення на 7,1 млрд гривень видатків на оборону і безпеку України. Зростання видатків пропонується забезпечити переважно за рахунок економії бюджетних коштів з виконання боргових зобов’язань за запозиченнями, економії бюджетних коштів з обслуговування держборгу тощо.

Президент України Петро Порошенко підписав закон про внесення змін до державного бюджету на 2016 рік щодо збільшення на 7,1 млрд гривень видатків на оборону і безпеку України.

Про це у вівторок 18 жовтня повідомляє прес-служба голови держави.

"Президент Петро Порошенко підписав Закон України №1660-VIII "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2016 рік", - йдеться в повідомленні.

Так, законом передбачено, зокрема, суттєве збільшення видатків на оборону і безпеку України у сумі 7,1 млрд гривень. З них на грошове забезпечення – 6,3 млрд гривень. Додаткові видатки також передбачені для Міноборони у сумі 3,8 млрд гривень, Національної поліції – 2 млрд гривень, Адміністрації Держприкордонслужби – 963,5 млн гривень, Державної служби з надзвичайних ситуацій – 50 млн гривень, Головного управління розвідки Міноборони – 175 млн гривень, Служби безпеки – 128,5 млн гривень, Управління держохорони – 51 млн гривень, Держспецтрансслужби – 5,4 млн гривень.

Також законом передбачено збільшення видатків Державного фонду регіонального розвитку на 950 млн гривень для забезпечення фінансування інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що потребують у 2016 році державної підтримки.

Крім того, додатково спрямовуються 420 млн гривень на підтримку вугледобувних підприємств.

Зростання видатків пропонується забезпечити переважно за рахунок економії бюджетних коштів з виконання боргових зобов’язань за запозиченнями, економії бюджетних коштів з обслуговування держборгу тощо.

Нагадаємо, Верховна Рада України підтримала за основу та в цілому законопроект №5217 "Про внесення змін до закону "Про Державний бюджет України на 2016 рік". За документ проголосували 265 депутатів ВР.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus