Порошенко та Гройсман пообіцяли Байдену зберегти незалежність НАБУ

04.11.2016 19:00

Порошенко та Гройсман пообіцяли Байдену зберегти незалежність НАБУ

Віце-президент США Джо Байден закликав лідерів української держави зберегти незалежність Національного антикорупційного бюро. Про це йдеться у повідомленні Білого Дому за підсумками розмови віце-президента з президентом України Петром Порошенком і прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом.

Віце-президент США Джо Байден закликав лідерів української держави зберегти незалежність Національного антикорупційного бюро. Про це йдеться у повідомленні Білого Дому за підсумками розмови віце-президента з президентом України Петром Порошенком і прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом, на яке посилається УНІАН.

За підсумками розмови з українським президентом зазначається, що обидва лідери висловили рішучу підтримку зміцненню Національного антикорупційного бюро та забезпеченню Бюро необхідними ресурсами.

Це ж питання обговорювалося і з прем'єром.

"Віце-президент і прем'єр-міністр Гройсман погодилися щодо важливості подальшого прогресу в реформах, і особливо з необхідністю збереження незалежності Національного антикорупційного бюро", - йдеться в повідомленні.

Окрім того, Байден закликав Гройсмана продовжувати рухатися до сталого, прозорого і конкурентного процесу приватизації ключових державних підприємств, а також дотримуватися усіх зобов'язань України перед МВФ.

Раніше стало відомо, що Байден привітав Порошенка з успішним завершенням першого етапу е-декларування.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus