Порошенко та Гройсман привітали юристів з професійним святом

08.10.2016 13:00

Порошенко та Гройсман привітали юристів з професійним святом

Президент України Петро Порошенко та прем‘єр-міністр Володимир Гройсман привітали юристів з професійним святом – Днем юриста. "За вашої участі зараз відбуваються одні з найважливіших змін в Україні – перезавантаження судової гілки влади. Судова рефоpма - це відновлення справедливості", - написав Порошенко на своїй сторінці у Facebook.

Президент України Петро Порошенко та прем‘єр-міністр Володимир Гройсман привітали юристів з професійним святом – Днем юриста.

"За вашої участі зараз відбуваються одні з найважливіших змін в Україні – перезавантаження судової гілки влади. Судова рефоpма - це відновлення справедливості, це відновлення правди, яку неможливо повернути в життя людей без змін в судах", - написав Порошенко на своїй сторінці у Facebook. Президент побажав юристам плідної праці в ім’я закону і справедливості.

В свою чергу прем‘єр у привітанні з нагоди Дня юриста зауважив, що запуск структурних реформ, які запроваджує уряд, "неможливий без реформи правоохоронної системи та судочинства, без масового наступу на корупцію".

"Від українських юристів, від їх людяності, порядності, почуття обов’язку та патріотизму залежить, наскільки ці процеси будуть стрімкими і незворотними. Адже у філософському сенсі юристи є тим недремним оком, що бачить реальний стан справ у країні", - переконаний Гройсман.

"Попереду на усіх нас чекає багато роботи і разом ми здатні залишити майбутнім поколінням реалізовану, успішну, правову державу, де кожен громадянин почуватиметься захищеним законом", - наголосив він. Прем‘єр побажав юристам професійного зростання, міцного здоров’я, добробуту та миру.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus