Порошенко у Нью-Йорку поговорив із Обамою. З Трампом "не співпали графіки"

22.09.2016 08:00

Порошенко у Нью-Йорку поговорив із Обамою. З Трампом "не співпали графіки"

"У нас відбулись дуже важливі переговори з керівництвом США, у нас відбулася довга розмова з президентом США Бараком Обамою, де ми мали можливість обговорити свої подальші кроки щодо імплементації Мінських угод і рішучі кроки з координації наших дій з приводу складання "дорожньої карти", - сказав президент України Петро Порошенко.

Президент України Петро Порошенко і президент США Барак Обама провели переговори в Нью-Йорку на полях Генасамблеї ООН.

Про це глава української держави повідомив журналістам у Нью-Йорку, передає "Інтерфакс-Україна".

"У нас відбулись дуже важливі переговори з керівництвом США, у нас відбулася довга розмова з президентом США Бараком Обамою, де ми мали можливість обговорити свої подальші кроки щодо імплементації Мінських угод і рішучі кроки з координації наших дій з приводу складання "дорожньої карти", реалізації цих домовленостей, пріоритети компонента безпеки Мінських домовленостей і дати реалізації політичної частини Мінського процесу", - сказав Порошенко.

Крім того, за словами президента, на зустрічі з американським керівництвом йшлося про підтримку США реформ в Україні, зокрема про надання фінансової допомоги в 1 млрд дол. кредитних гарантій.

"Я думаю, що до кінця поточного місяця гарантії будуть розміщені, і 1 млрд кредитних гарантій допомоги надійде на рахунки українського уряду", - сказав Порошенко.

Водночас Порошенко пояснив, що зустріч з кандидатом в президенти США Дональдом Трампом не відбулася через щільні графіки двох сторін.

"У нас не збіглися графіки. Тут немає жодних проблем. Ви бачите, що у мене було більше двадцяти зустрічей і в цих умовах календарі мій і Трампа не співпали", - заявив Порошенко, відповідаючи на запитання журналістів.

Він додав, що жодних інших причин в цій ситуації немає.

Раніше повідомлялося, що представники кандидата в президенти США від Республіканської партії Дональда Трампа не відповіли на запрошення про зустріч із президентом України Петром Порошенко у Нью-Йорку.

Нагадаємо, кандидат в президенти США Хілларі Клінтон зустрілася з Порошенком у понеділок, 19 вересня, і вони обговорили важливість продовження санкцій, запроваджених щодо Москви після вторгнення і анексії Росією Криму в 2014 році.

Порошенко подякував Клінтон за її постійну підтримку України в ході нинішнього конфлікту, "лідери погодилися, що солідарність з Україною є дуже важливим у протидії російській агресії".

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus