Порошенко виступив за прискорення розслідування щодо Курченка

07.10.2016 18:00

Порошенко виступив за прискорення розслідування щодо Курченка

Президент Петро Порошенко сподівається на прискорення правоохоронцями розслідувань кримінальних проваджень, відкритих стосовно власника "Східно-європейської паливо-енергетичної компанії" Сергія Курченка. Порошенко також сподівається, що об'єкти, якими володіють компанії Курченка, буде повернуто державі за прозорою процедурою.

Президент Петро Порошенко сподівається на прискорення правоохоронцями розслідувань кримінальних проваджень, відкритих стосовно власника "Східно-європейської паливо-енергетичної компанії" Сергія Курченка. Про це він сказав журналістам у п'ятницю, 7 жовтня 2016 року, перебуваючи на Одещині, передають "Українські новини".

"За тією інформацією, якою я володію, пан Курченко є злочинцем, він перебуває в розшуку й проти нього відкрито кримінальну справу... Ми будемо робити все, щоб розслідування в цих кримінальних справах було прискорено", - заявив президент.

Порошенко також сподівається, що об'єкти, якими володіють компанії Курченка, буде повернуто державі за прозорою процедурою.

Нагадаємо, у травні генеральний прокурор Юрій Луценко доручив військовій прокуратурі розслідувати кримінальні провадження проти екс-міністра доходів і зборів Олександра Клименка й Курченка, якого вважають "гаманцем Януковича". Перед тим Курченком займалося Головне слідче управління ГПУ.

Віднині цими справами, зокрема, займається військовий прокурор Костянтин Кулик.

На думку нардепа Сергія Лещенка ("ДемАльянс"), таким чином головний військовий прокурор України Анатолій Матіос намагається "врятувати Кулика від кримінального провадження, яке здійснює НАБУ".

На території Одещини під контролем Курченка, як стверджують у БПП, перебуває Одеський нафтопереробний завод (НПЗ).

Генеральна прокуратура України оголосила Курченка у міжнародний розшук в квітні 2014 року. За даними міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, проти нього було відкрито 11 кримінальних проваджень.

Наразі Курченко разом з Януковичем переховується у Підмосков'ї. Також була інформація про те, що одіозний бізнесмен докладає зусиль, щоб отримати громадянство Республіки Молдова.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus