Порошенко визнав, що в Україні ще багато проблем у сфері спорту

05.10.2016 15:00

Порошенко визнав, що в Україні ще  багато проблем у сфері спорту

В Україні ще досить багато проблем у сфері спорту, над вирішенням яких мають спільно працювати уряд та місцеві державні адміністрації. Про це повідомив президент України Петро Порошенко під час зустрічі з олімпійцями та паралімпійцями – учасниками Ріо-2016 сьогодні в Києві.

В Україні ще досить багато проблем у сфері спорту, над вирішенням яких мають спільно працювати уряд та місцеві державні адміністрації. Про це повідомив президент України Петро Порошенко під час зустрічі з олімпійцями та паралімпійцями – учасниками Ріо-2016 сьогодні в Києві, передає УНІАН.

"В Україні ще досить багато проблем у сфері спорту, мені вони відомі і над вирішенням яких мають працювати уряд, місцеві державні адміністрації, фізкультурно-спортивні товариства та федерації", - зазначив глава держави.

"Ми повинні цінувати кожного медаліста, підтримувати його, створювати умови для роботи в Україні українських спортсменів та тренерів. Нам потрібна ефективна система підготовки спортсменів вищого класу", - додав президент.

Крім того, Порошенко наголошує на необхідності створення в країні сучасної спортивної інфраструктури, забезпечення високоякісним обладнанням та інвентарем.

"Сьогодні необхідно сформувати та запровадити таку модель фізичного виховання і спорту, яка б спонукала людей, зокрема молодь до здорового способу життя", - заявив президент.

"Перед нами гостро стоїть питання створення сучасної спортивної інфраструктури, забезпечення високоякісним обладнанням та інвентарем. Це необхідна умова для розвитку масового спорту, створення олімпійського резерву та підготовки спортсменів високого класу", - наголосив Порошенко.

Раніше Порошенко подякував українським паралімпійцям за блискучі результати на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus