Порошенко запропонував прем'єру Канади одночасно ратифікувати Угоду про ЗВТ

11.10.2016 21:00

Порошенко запропонував прем'єру Канади одночасно ратифікувати Угоду про ЗВТ

"Президент Порошенко запропонував синхронно ратифікувати угоду про зону вільної торгівлі, підписану під час візиту прем'єра Трюдо до України 11-12 липня, парламентами обох країн", - йдеться у повідомленні. Про це йшлося під час телефонної розмови Порошенка і Трюдо, яка мала місце у вівторок, 11 жовтня 2016 року.

Президент Петро Порошенко запропонував прем'єр-міністру Канади Джастіну Трюдо синхронно ратифікувати Угоду про зону вільної торгівлі парламентами обох країн. Як повідомили у прес-службі президента, про це йшлося під час телефонної розмови Порошенка і Трюдо, яка мала місце у вівторок, 11 жовтня 2016 року.

"Президент Порошенко запропонував синхронно ратифікувати угоду про зону вільної торгівлі, підписану під час візиту прем'єра Трюдо до України 11-12 липня, парламентами обох країн", - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, уряд Канади 19 вересня вніс на ратифікацію в парламент Угоду про зону вільної торгівлі з Україною.

Канада в рамках Угоди про зону вільної торгівлі з Україною надасть технічну допомогу для модернізації української промисловості.

Угода передбачає асиметричну лібералізацію ринків товарів для захисту національних товаровиробників у чутливих галузях. Зокрема, після набуття угодою чинності канадська сторона відкриє до 98% ринку, тоді як Україна скасує тарифи для майже 80% канадського експорту товарів з подальшим скасуванням інших тарифів упродовж наступних 3, 5 і 7 років. Також для певних канадських товарів було встановлено квоти, а деякі товари було виключено з дії угоди.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus