Порошенко затвердив угоду України з Європейським інвестбанком, яка принесе 400 млн євро рибгоспам та рослинництву

12.10.2016 19:00

Порошенко затвердив угоду України з Європейським інвестбанком, яка принесе 400 млн євро рибгоспам та рослинництву

Президент Петро Порошенко у середу, 12 жовтня 2016 року, підписав закон "Про ратифікацію фінансової угоди (проект "Основний кредит для аграрної галузі - Україна") між Україною та Європейським інвестиційним банком". Цю угоду було укладено 28 грудня 2015 року в Києві, а Верховна Рада ратифікувала її 20 вересня.

Президент Петро Порошенко у середу, 12 жовтня 2016 року, підписав закон "Про ратифікацію фінансової угоди (проект "Основний кредит для аграрної галузі - Україна") між Україною та Європейським інвестиційним банком".

Про це повідомили у прес-службі голови держави.

Як повідомлялося, Верховна Рада 20 вересня ратифікувала фінансову угоду з ЄІБ, яку було укладено 28 грудня 2015 року в Києві.

Реалізація документа спрямована на підтримку аграрного сектора України і забезпечує можливість залучити 400 млн євро на 12 років з 4-річним пільговим періодом.

Відповідні кошти планується направити на модернізацію рибного господарства та аквакультури в Україні, а також на реалізацію проектів у сфері вирощування зернових й олійних культур.

Згідно з умовами кредитної угоди, за рахунок коштів від ЄІБ може бути покрито до 50% вартості аграрних проектів. Джерелом фінансування решти 50% вартості будуть власні кошти банків-учасників програми або кошти самих аграріїв.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus