Порошенко заявив, що не вважає Путіна сильним лідером: його козир - брехня

26.09.2016 08:00

Порошенко заявив, що не вважає Путіна сильним лідером: його козир - брехня

Президент України Петро Порошенко не вважає президента РФ Володимира Путіна сильним лідером через те, що той не тримає свого слова. "Якщо ви досягли якоїсь угоди з Путіним, це нічого не означає", - зазначив Порошенко. Він додав, що сильний лідер має бути відповідальним і тримати обіцянки.

Президент України Петро Порошенко не вважає президента РФ Володимира Путіна сильним лідером через те, що той не тримає свого слова.

Про це Порошенко заявив в інтерв'ю CNN, яке вийшло в ефір у неділю ввечері, 25 вересня.

"Якщо ви досягли якоїсь угоди з Путіним, це нічого не означає", - зазначив Порошенко.

Він додав, що сильний лідер має бути відповідальним і тримати обіцянки.

"Якщо говорити просто, то сильний лідер означає бути відповідальним. Сильний лідер означає яскраву перспективу для країни. Сильний лідер означає тримати слово, сильний лідер здатний забезпечити реформи у державі та зробити життя свого народу краще", - заявив президент України.

"Виходячи з цього розуміння сильного лідера я бажаю Путіну стати сильним лідером", - додав він.

Порошенко також заявив, що російські війська у Сирії поводяться так само, як на Донбасі.

Голова держави зазначив, що обстріл гуманітарної колони в Сирії, від якого росіяни ретельно відхрещуються, дуже нагадав йому обстріл житлових кварталів Краматорська російською зброєю.

"Росія живе у паралельному світі. Брехня – це козир Путіна. З такою поведінкою майже неможливо, або дуже важко вести перемовини", - заявив Порошенко.

Нагадаємо, 19 вересня в Сирії було обстріляно конвой спільної гуманітарної допомоги Організації Об'єднаних Націй і сирійського товариства Червоного Півмісяця. За даними ООН, обстрілу піддалися 18 вантажівок з 31-го. Інцидент стався в районі Урум аль-Кубра, на північний захід від міста Алеппо.

23 вересня в ході масованих авіаударів по сирійському місту Алеппо загинули щонайменше 90 осіб.

Держсекретар США Джон Керрі провів чергові переговори зі своїм російським колегою Сергієм Лавровим в Нью-Йорку. За результатами переговорів Керрі заявив про "малий прогрес" в подоланні розбіжностей.

Відповідаючи на питання журналістів про те, чи може бути відновлено дію перемир'я, Лавров порадив "запитати про це у американців".

25 вересня глави МЗС Франції, Італії, Німеччини, Великобританії, США та верховний представник ЄС Федеріка Могеріні зробили спільну заяву по Сирії: у зверненні зазначається, що напад на гуманітарний конвой, повідомлення, що сирійський режим використає хімічну зброю, наступ в Алеппо суперечать заявам Росії, що вона виступає в підтримку дипломатичного рішення.

П'ять країн і ЄС підкреслили, що терпіння до неможливості або небажання Росії дотримуватися зобов'язань не безмежне.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus