Порт "Октябрськ" під Миколаєвом перейменували на "Ольвію"

19.10.2016 11:00

Порт "Октябрськ" під Миколаєвом перейменували на "Ольвію"

Порт "Октябрськ" - багатопрофільний порт, розташований у північній частині Дніпро-Бузького лиману за 25 км від Миколаєва. Технічні потужності дозволяють йому перевантажувати до 3,5 млн тонн вантажів на рік. За даними Вікіпедії, спеціалізується на транспортуванні боєприпасів і озброєнь. Є одним з найсучасніших портів України. Відкритий для заходження іноземних суден.

Спеціалізований порт "Октябрськ" під Миколаєвом офіційно перейменовано на "Ольвію". Відповідний наказ 17 жовтня підписав міністр інфраструктури України Володимир Омелян, йдеться в повідомленні прес-служби відомства.

Згідно з документом прийнято рішення перейменувати державне підприємство Спеціалізований морський порт "Октябрськ" на державне підприємство "Стивідорна компанія Ольвія".

Раніше в рамках закону про декомунізацію Держприкордонслужба перейменувала на "Чорноморськ" відділ прикордонної служби "Іллічівськ" під Одесою.

Порт "Октябрськ" - багатопрофільний порт, розташований у північній частині Дніпро-Бузького лиману за 25 км від Миколаєва. Технічні потужності дозволяють йому перевантажувати до 3,5 млн тонн вантажів на рік.

За даними Вікіпедії, спеціалізується на транспортуванні боєприпасів і озброєнь. Є одним з найсучасніших портів України. Відкритий для заходження іноземних судів.

Ольвія була найважливішою давньогрецькою колонією в Нижньому Побужжі, в дельті річок Буг і Дніпро, її політичним і економічним центром було однойменне місто, залишки якого розташовані на правому березі Бузького лиману біля села Парутине Очаківського району Миколаївської області.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus