Поруч із Кримом затонув російський кран. Є загиблі

12.10.2016 11:00

Поруч із Кримом затонув російський кран. Є загиблі

Плавучий підйомний кран затонув під час буксирування з порту "Кавказ" у Краснодарському краї до Севастополя, двох робітників врятувати не вдалося. Про це повідомляє російський "Інтерфакс" з посиланням на екстрені служби регіону. "О 3.40 під час буксирування з порту "Кавказ" в Севастополь у складних погодних умовах затонув плавучий кран, двох із семи робітників врятувати не вдалося", - сказав співрозмовник.

Плавучий підйомний кран затонув під час буксирування з порту "Кавказ" у Краснодарському краї до Севастополя, двох робітників врятувати не вдалося. Про це повідомляє російський "Інтерфакс" з посиланням на екстрені служби регіону.

"О 3.40 під час буксирування з порту "Кавказ" в Севастополь у складних погодних умовах затонув плавучий кран, двох із семи робітників врятувати не вдалося", - сказав співрозмовник.

За його словами, всього на борту перебувало семеро осіб, п'ятьох з яких вдалося евакуювати, а двоє, за попередніми даними, затонули разом з краном.

Співрозмовник також зазначив, що глибина, де сталася пригода, близько 90 метрів.

Наразі зжійснюється комплекс заходів для організації пошуково-рятувальних робіт. Однак їх ускладнюють складні метеоумови.

За інформацією кримських окупаційних служб, це сталося в районі Ялти - у Лівадії, за 4 км від берега.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus