Посадовці Укрбюро Інтерполу могли сприяти Януковичу в уникненні відповідальності - Матіос

23.10.2016 11:00

Посадовці Укрбюро Інтерполу могли сприяти Януковичу в уникненні відповідальності - Матіос

Військова прокуратура на найближчому тижні надасть процесуальну оцінку посадовцям українського бюро Інтерполу щодо співучасті чи сприянні екс-президенту Віктору Януковичу та його соратникам в уникненні від кримінальної відповідальності. Про це повідомив заступник генерального прокурора України - головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

Військова прокуратура на найближчому тижні надасть процесуальну оцінку посадовцям українського бюро Інтерполу щодо співучасті чи сприянні екс-президенту Віктору Януковичу та його соратникам в уникненні від кримінальної відповідальності. Про це повідомив в ефірі телеканалу "112 Україна" заступник генерального прокурора України - головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

"Генеральна прокуратура, зокрема група військової прокуратури, яка розслідує ці кримінальні провадження, швидше всього й, напевно, на найближчому тижні буде давати процесуальну оцінку ймовірності причетності окремих посадових осіб Національного бюро Інтерполу в Україні в співучасті чи сприянні членам злочинної організації (екс-міністра доходів і зборів України Олександра) Клименка, (українського бізнесмена, соратника екс-президента Януковича Сергія) Курченка, (екс-першого віце-прем`єра України Сергія) Арбузова та (екс-президента України Віктора) Януковича в уникненні від кримінальної відповідальності", - заявив він.

"Я про це заявляю офіційно.... Не може бути, коли Україна має "танцювати" від волі трьох-чотирьох осіб і не спромогтися виконати норми оголошення в розшук тих чи інших осіб", - зазначив він.

Раніше повідомлялось, що Інтерпол ігнорує запити Генеральної прокуратури України щодо оголошення в міжнародний розшук екс-президента Віктора Януковича і посадовців попередньої влади, які підозрюються у серйозних злочинах.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus