Посла України у Молдові викликали до Києва для проведення консультацій

31.10.2016 19:00

Посла України у Молдові викликали до Києва для проведення консультацій

Посла України у Республіці Молдова Івана Гнатишина викликали до Києва для проведення консультацій. Про це повідомив прес-секретар президента Святослав Цеголко. "Важлива інформація. Посла України у Молдові викликали до Києва для проведення консультацій", - заявив він. Нагадаємо, що на виборах президента Молдови у першому турі голосування переможця визначити не вдалося.

Посла України у Республіці Молдова Івана Гнатишина викликали до Києва для проведення консультацій.

Про це повідомив прес-секретар президента Святослав Цеголко на своїй сторінці у Facebook.

"Важлива інформація. Посла України у Молдові викликали до Києва для проведення консультацій", - заявив він.

Як повідомлялося, на виборах президента Молдови у першому турі голосування, що відбувся в неділю, 30 жовтня, переможця визначити не вдалося.

За результатами підрахунку 100% бюлетенів лідер Партії соціалістів Ігор Додон отримав 48,7% голосів виборців, його головна суперниця Майя Санду, кандидат від проєвропейських сил, - 37,96%. Для перемоги необхідно було набрати більше 50% голосів, а в голосуванні мала взяти участь не менш як третина виборців. У другому турі такого обмеження немає. Протягом п'яти днів ЦВК має офіційно ухвалити рішення про його призначення.

Додон виступає проти європейської інтеграції Молдови та за тісніші зв'язки з Росією. Перед виборам в ефірі одного з телеканалів він заявив, що Крим належить Російській Федерації.

Своєю чергою екс-міністр освіти Санду, підтримувана, зокрема, прозахідною молоддю, виступає за проєвропейський курс Молдови.

Востаннє прямі президентські вибори в Молдові пройшли в 1996 році. З 2000 року президента республіки обирали в парламенті, але у березні 2016 року Конституційний суд республіки скасував цю норму.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus