Послугою "Шлюб за добу" вже скористалися майже 3600 пар

05.01.2017 14:00

Послугою "Шлюб за добу" вже скористалися майже 3600 пар

"Пілотний проект Мін`юсту розширено ще на 8 міст. Тепер одружитися за новою швидкою й зручною процедурою можна у Вінниці, Дніпрі, Луцьку, Миколаєві, Кам’янці-Подільському, Рівному, Житомирі та Харкові. Ми й надалі працюватимемо над розширенням проекту, аби кожен українець міг скористатися нашими сервісами без черг, без бюрократії", - нагадав міністр юстиції.

Послугою "Шлюб за добу" з часу запуску пілотного проекту влітку 2016 року вже скористалися майже 3600 пар. Про це у соціальній мережі Facebook повідомив міністр юстиції України Павло Петренко.

На його переконання, проект "Шлюб за добу" стає ще ближчим до кожної пари, яка вирішила побратися і не хоче чекати.

"Пілотний проект Мін`юсту розширено ще на 8 міст. Тепер одружитися за новою швидкою й зручною процедурою можна у Вінниці, Дніпрі, Луцьку, Миколаєві, Кам’янці-Подільському, Рівному, Житомирі та Харкові", - нагадав міністр.

Петренко наголосив, що загальна кількість міст, де діє пілотний проект, зросла до 14. "А з моменту запуску цією послугою вже скористалося майже 3600 пар", - додав він.

"Ми й надалі працюватимемо над розширенням проекту, аби кожен українець міг скористатися нашими сервісами без черг, без бюрократії і з максимальним комфортом", - запевнив очільник Мін‘юсту.

Нагадаємо, Кабінет міністрів 13 липня 2016 року розпорядженням №502 підтримав пропозицію Міністерства юстиції про запуск пілотного проекту в деяких населених пунктах, де можна буде упродовж доби зареєструвати шлюб.

За звичайною процедурою між поданням заяви і реєстрацією шлюбу має пройти принаймні місяць.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus