Посольство Ізраїлю в Анкарі атакували з криком "Аллаху акбар!": є постраждалі

21.09.2016 15:00

Посольство Ізраїлю в Анкарі атакували з криком "Аллаху акбар!": є постраждалі

За даними турецького телеканалу NTV, на територію посольства спробували прорватися двоє людей, один з них був "поранений і нейтралізований", про долю другого не повідомляється, як не називаються національності і мотиви нападників. У повідомленнях ізраїльських ЗМІ про другого нападника не згадується.

В Анкарі на посольство Ізраїлю сьогодні, 21 вересня, здійснена спроба збройного нападу. Міністерство закордонних справ Ізраїлю повідомило, що озброєний ножем чоловік спробував прорватися на територію, але був нейтралізований охоронцем, передає NEWSru Israel. Серед співробітників місії постраждалих немає.

Як повідомила місцева поліція Reuters, нападник кричав "Аллаху акбар!" перед тим, як його поранили в ногу.

CNN Turkповідомив про підозрілу сумку, знайдену перед будівлею посольства. За свідченням оператора Reuters, поліція обстежувала її, в ній нічого не вибухнуло.

Телеканал Al Arabia з посиланням на представника ізраїльського Міністерства закордонних справ передає, що нападник був поранений місцевим охоронцем.

У Twitter AP теж повідомляється про одного пораненого біля посольства. Прес-секретар ізраїльського МЗС Емануель Нахшон підтвердив, що нападник отримав легке поранення, після чого його затримали. Охоронець стріляв по ногах, уточнив він.

До місця події направили багато поліцейських машин, дорога, що веде до будівлі посольства, перекрита. За словами очевидців, вони чули кілька пострілів.

Телеканал Haber Turk повідомляв про одного вбитого. За даними турецького телеканалу NTV, на територію посольства спробували прорватися двоє людей, один з них був "поранений і нейтралізований", про долю другого не повідомляється, як не називаються національності і мотиви нападників. У повідомленнях ізраїльських ЗМІ про другого нападника не згадується.

19 вересня штаб по боротьбі з терором опублікував рекомендації для ізраїльтян, які планують поїздки за кордон в період осінніх свят. Попередження стосуються 29 країн, проте Туреччині приділялося особливе місце.

Не дивлячись на підписану нещодавно угоду про нормалізацію відносин між Єрусалимом і Анкарою, Штаб по боротьбі з терором рекомендує утриматися від поїздок в цю країну через терористичні атаки, що тривають там. Ризику перебування в Туреччині був привласнений другий рівень - висока конкретна загроза.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus