Потяг "Хмельницький - Вінниця" зіткнувся з лісовозом: троє загиблих

20.10.2016 13:00

Потяг "Хмельницький - Вінниця" зіткнувся з лісовозом: троє загиблих

"Внаслідок зіткнення пасажирського дизель-потягу сполученням "Хмельницький - Вінниця" з вантажним автомобілем (лісовоз) загинуло 3 особи (загиблі з лісовозу) та 2 особи постраждало (машиніст та його помічник з потягу)", - йдеться у повідомленні ДСНС. На місці події працюють 3 одиниці техніки та 12 чоловік особового складу.

На Вінниччині у четвер через зіткнення лісовоза та пасажирського потяга загинуло троє і постраждали двоє людей. Про це йдеться в оперативному повідомленні ДСНС України.

"20 жовтня на нерегульованому залізничному переїзді поблизу с. Журавне Літинського району Вінницької області сталась дорожньо-транспортна пригода. Внаслідок зіткнення пасажирського дизель-потягу сполученням "Хмельницький - Вінниця" з вантажним автомобілем (лісовоз) загинуло 3 особи (загиблі з лісовозу) та 2 особи постраждало (машиніст та його помічник з потягу)", - йдеться у повідомленні.

На місці події працюють 3 одиниці техніки та 12 чоловік особового складу.

Нагадаємо, в Україні щороку гине в ДТП 60 тисяч осіб і близько 100-120 тисяч травмується, що в 3-4 рази вище, ніж у країнах Євросоюзу.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus