Повстанці відмовилися піти з Алеппо. РФ виступила проти проекту резолюції РПЛ ООН щодо Сирії

19.10.2016 10:00

Повстанці відмовилися піти з Алеппо. РФ виступила проти проекту резолюції РПЛ ООН щодо Сирії

Сирійські повстанці не підуть з Алеппо, після того як Росія оголосила проведення "гуманітарної паузи" нібито з метою дати час цивільним і повстанцям покинути місто. Повстанці вважають будь-який відступ здачею. Як відомо, західну частину Алеппо контролюють сили президента Башара Асада, східну - повстанські угруповання.

Сирійські повстанці не підуть з Алеппо, після того як Росія оголосила проведення "гуманітарної паузи" нібито з метою дати час цивільним і повстанцям покинути місто. Про це повідомляє Reuters.

РФ виступила проти проекту резолюції РПЛ ООН щодо Алеппо

Повстанці вважають будь-який відступ здачею.

"Коли ми взялися за зброю на початку революції, щоб захистити наших покинутих напризволяще людей, ми обіцяли Богу, що не складемо зброї, поки не впаде цей злочинний режим", - сказав командувач угруповання Аль-Фарук Абу Бакр.

"Немає терористів в Алеппо", - сказав він, додавши, що в східній частині Алеппо пов’язані чи натхнені "Аль-Каїдою" угруповання не мають реальної присутності в опозиції, яка контролює цю частину міста.

РФ виступила проти проекту резолюції РПЛ ООН щодо Алеппо

Росія закликала країни проголосувати проти проекту резолюції Ради ООН з прав людини щодо Алеппо. Про це заявив постійний представник Росії при женевському відділенні ООН Олексій Бородавкін, передає РІА "Новости".

"Закликаємо всіх, кому не на словах, а на ділі важливе відновлення миру в Алеппо і в Сирії в цілому, проголосувати проти проекту цієї резолюції", - заявив він.

Як повідомляється, 21 жовтня в Женеві відбудеться спеціальна сесія, присвячена ситуації в Алеппо. Ініціатором її проведення виступила Велика Британія, її підтримали 33 держави.

У листі з проханням про проведення спецсесії було зазначено, що вона скликається "після нещодавнього погіршення ситуації з правами людини в Алеппо і нездатності режиму Асада і його союзників виконати свої зобов'язання в сфері прав людини".

Росія, в свою чергу, виступила проти проведення сесії. За словами Бородавкіна, вона "абсолютно недоречна" в світлі запровадження Росією гуманітарних пауз в Алеппо і "націлена на вигороджування терористів".

Як повідомлялося, в Міноборони РФ заявили, що припинять на 8 годин свої військові операції в Алеппо для проведення "гуманітарної паузи" нібито з метою дати час цивільним і повстанцям покинути місто.

Як відомо, західну частину Алеппо контролюють сили президента Башара Асада, східну - повстанські угруповання.

ЄС засудив ескалацію насильства в сирійському Алеппо і заявив, що авіаудари сирійського уряду і його російських союзників по мирних жителях є воєнними злочинами.

В ЄС підкреслили, що відповідає за захист цивільного населення насамперед сирійський режим, і засудили його дії і дії його союзників за атаки на мирних жителів, об'єкти інфраструктури та гуманітарні організації.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus