"Поїзд єднання" вирушив у третій рейс

21.10.2016 09:00

"Поїзд єднання" вирушив у третій рейс

Пасажири поїзда - художники, волонтери, громадські діячі - проведуть концерти, лекції, майстер-класи в навчальних закладах та будинках культури за маршрутом пересування. "Він везе жителів Сходу України на Захід для спілкування з місцевими жителями", - розповів директора з пасажирських перевезень і сервісу "Укрзалізниці" Ігор Романків.

20 жовтня із Центрального залізничного вокзалу Києва відбув "Поїзд єднання України "Труханівська Січ".

Пасажири поїзда - художники, волонтери, громадські діячі - проведуть концерти, лекції, майстер-класи в навчальних закладах та будинках культури за маршрутом пересування.

"Це вже третій поїзд єднання, який буде їздити за підтримки "Укрзалізниці". Він везе жителів Сходу України на Захід для спілкування з місцевими жителями. Тому що ні інтернет, ні телебачення не може замінити пряме спілкування між людьми", - розповів LB.ua в.о. директора з пасажирських перевезень і сервісу "Укрзалізниці" Ігор Романків.

На цей раз поїзд проїде центральними і західними регіонами України.

Маршрут поїзда пройде через Вінницю, Хмельницький, Кам'янець-Подільський, Тернопіль, Чернівці, Коломию, Івано-Франківськ, Львів, Ужгород, Мукачево, Луцьк та Рівне.

Поїзд курсує в складі шести купейних вагонів, вагона-ресторана і багажного вагона, в якому перевозять інструменти та речі учасників.

Захід проводиться з ініціативи президента України і за підтримки волонтерів.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus