Працівників "Фідобанку" підозрюють у привласненні майже двох мільярдів гривень

27.09.2016 08:00

Працівників "Фідобанку" підозрюють у привласненні майже двох мільярдів гривень

"Згідно з матеріалами кримінального провадження вбачається, що в період 2014 року службові особи ПУАТ "Фідобанк", зловживаючи своїм службовим становищем, шляхом видачі завідомо невигідних кредитів пов'язаним підприємствам, а також підприємствам, які мають ознаки фіктивності, привласнили кошти цього банку в сумі 1,9 млрд грн, що є особливо великим розміром", - йдеться в ухвалі суду.

Щодо менеджменту ПУАТ "Фідобанк" здійснюється досудове розслідування в кримінальному провадженні щодо факту розтрати коштів банку у особливо великих розмірах.

Про це йдеться в ухвалі Печерського районного суду міста Києва, розміщеній на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень.

"Згідно з матеріалами кримінального провадження вбачається, що в період 2014 року службові особи ПУАТ "Фідобанк", зловживаючи своїм службовим становищем, шляхом видачі завідомо невигідних кредитів пов'язаним підприємствам, а також підприємствам, які мають ознаки фіктивності, привласнили кошти цього банку в сумі 1,9 млрд грн, що є особливо великим розміром", - йдеться у документі.

В ухвалі зазначається, що суд надав слідчим тимчасовий доступ до необхідних документів, а саме - до реєстраційної справи, усіх статутних та реєстраційних документів ТОВ "ФК "Авераж".

Як повідомлялося, Нацбанк 18 липня за пропозицією ФГВФО ухвалив рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідації ПУАТ "Фідобанк".

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus