Працівників МОН зобов'язали розмовляти на роботі українською мовою

28.09.2016 15:00

Працівників МОН зобов'язали розмовляти на роботі українською мовою

Наказ для працівників МОН щодо обов’язкового використання державної мови під час виконання своїх посадових обов’язків підписав заступник міністра освіти Роман Греба. Працівники міністерства під час виконання службових обов'язків спілкуючись із громадянами України, як у приміщенні відомства, так і в регіонах України, повинні вживати винятково українську мову.

Наказ для працівників МОН щодо обов’язкового використання державної мови під час виконання своїх посадових обов’язків підписав заступник міністра освіти Роман Греба.

Працівники міністерства під час виконання службових обов'язків спілкуючись із громадянами України, як у приміщенні відомства, так і в регіонах України, повинні вживати винятково українську мову, йдеться у наказі, оприлюдненому Гребою на сторінці Facebook.

"У відповідь на нарікання щодо окремих випадків спілкування російською мовою працівниками Міністерства освіти і науки України під час виконання службових обов’язків – видали відповідний наказ. Працівники Міністерства мають обов’язково використовувати державну мову під час виконання своїх посадових обов’язків (ст. 8 ЗУ "Про державну службу")", – написав заступник міністра освіти.

Відзначимо, раніше аналітики представили доповідь, згідно з якою українська мова в 2014-2015 роках зміцнила свої позиції лише в окремих сферах життя суспільства, але ситуація з використанням державної мови як і раніше залишає бажати кращого.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus