Правоохоронці затримали виробників сурогатного алкоголю, від якого померло понад 20 осіб

29.09.2016 14:00

Правоохоронці затримали виробників сурогатного алкоголю, від якого померло понад 20 осіб

Співробітники спецпідрозділу СБУ "Альфа" та Харківської обласної прокуратури провели операцію із затримання організаторів виготовлення сурогатного алкоголю, який викликав масове отруєння і смерті людей в регіоні. Зараз вже вилучено більш як чотири тонни технічного спирту та обладнання для виготовлення сурогату.

Співробітники спецпідрозділу СБУ "Альфа" та Харківської обласної прокуратури провели операцію із затримання організаторів виготовлення сурогатного алкоголю, який викликав масове отруєння і смерті людей в регіоні.

"Працювали п'ять діб поспіль. В операції був задіяний весь особовий склад податкової міліції Харківської області, близько ста осіб", - написав перший заступник Державної фіскальної служби України Сергій Білан на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Разом з головним організатором затримано трьох його спільників.

Зараз вже вилучено більш як чотири тонни технічного спирту та обладнання для виготовлення сурогату.

Правоохоронці відпрацьовують канали, по яких завозили спирт, і місця продажу продукції, де її встигли розподілити по Україні.

Як повідомлялося, за період з 21 по 29 вересня 2016 року в Харківській області зареєстровано 58 випадків отруєнь сурогатами алкоголю. Із загальної кількості постраждалих 25 осіб померли.

Правоохоронці затримали трьох власників магазинів у трьох районах області, де продавався неякісний алкоголь. Слідство триває за ч.3 ст.204 Кримінального кодексу України (виготовлення неякісних продуктів, що спричинило тяжкі наслідки).

24 вересня в Вовчанському Харківської області суд заарештував господарку магазинів, де продавався сурогатний алкоголь, визначивши їй розмір застави в 275 тис. грн.

25 вересня в Харківській області суд взяв під цілодобовий домашній арешт двох власників магазинів, де продавався сурогатний алкоголь.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus