Представник Гіркіна звинуватив Росію та її найманців в обстрілах мирного населення й зриві перемир'я на Донбасі

26.09.2016 21:00

Представник Гіркіна звинуватив Росію та її найманців в обстрілах мирного населення й зриві перемир'я на Донбасі

Утримуваний наразі у СІЗО російський блогер Олексій Кунгуров виступив з цілою низкою несподіваних заяв з приводу збройного конфлікту в окремих районах Донецької й Луганської областей, що йде в розріз з офіційною точкою зору Кремля. Свої детальні висновки він базує на порівнянні отриманої з різних джерел статистики втрат обох сторін.

Утримуваний наразі у СІЗО російський блогер Олексій Кунгуров виступив з цілою низкою несподіваних заяв з приводу збройного конфлікту в окремих районах Донецької й Луганської областей, що йде в розріз з офіційною точкою зору Кремля та пропагандою проросійських терористичних організацій. Свої детальні висновки, засновані на порівнянні отриманої з різних джерел статистики втрат обох сторін, а також досвіді спілкування з бойовиками й власними знайомими в Україні, він виклав у нарисі "Хто насправді обстрілює Донбас", опублікованій 26 вересня 2016 року в ЖЖ.

За словами Кунгурова, "зойки лугандонської пропаганди про звірячі та цілеспрямовані обстріли українцями населених пунктів" слід сприймати не більше як "маячню", і якщо факти влучень по житловим кварталам й мають місце, то відповідальними за них є російські війська і терористи.

Порушення перемир'я у зоні бойових дій також трапляються з вини російської сторони, переконаний Кунгуров. При цьому чимало окупантів перебувають на передовій в стані важкого алкогольного сп'яніння, зазначає він.

"Я одного разу запитав одного свого читача, який двічі їздив "захищати Новоросію", хто частіше порушує угоду про припинення вогню? Відповів він так:

"Воювали після "Мінська" ми переважно з горілкою та нудьгою. Як горілку переможемо, починалася боротьба з нудьгою. "Переможці", хто ще міг стояти на ногах й тримати в руках зброю, висувалися на передову і давали прикурити укропу...", - пише Кунгуров.

Окрім того, він виділяє кілька, як він вважає, принципових моментів:

"Підіб'ємо підсумки:

Інтенсивність обстрілів з боку сепаратистів вища, що випливає зі статистики втрат (це непрямий факт, однак об'єктивний) ...

Росія є безпосереднім учасником конфлікту ("іхтамнети", постачання сепаратистам зброї й боєприпасів, фінансування збройних формувань інсургентів), а тому несе пряму відповідальність за зрив режиму припинення вогню (отже, побічно - за жертви серед мирного населення) й порушення Мінських домовленостей. Закиди Заходу на адресу Кремля про небажання мирним шляхом вирішувати донбаську проблему цілком справедливі...

Пропаганда (російська - ред.), звичайно ж, є брехливою, але якщо її грамотно аналізувати, то можна виявити ту правду, яку пропагандони намагаються приховати".

"Брехня лугандонських геббельсів викривається ними ж самими, тому що брешуть вони дуже нахабно й невміло, а місцями навіть смішно", - резюмує автор матеріалу.

Як зазначає "Четверта влада", Кунгуров разом з Ігорем Гіркіним та низькою інших осіб, котрі підтримують російських терористів на Донбасі, заснував у січні 2016 року так званий "Комітет 25 січня".

Кунугурова затримали за статтею 205 КК РФ ("Терористичний акт") після того міжнародний терорист Гіркін ("Стрєлков"), який був одним з провідних керівників російського збройного вторгнення до України, повернувся на територію РФ й заявив про створення "опозиційного" до Кремля нового політпроекту.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus