Представника від України на "Євробачення-2017" назвуть 25 лютого

03.11.2016 00:00

Представника від України на "Євробачення-2017" назвуть 25 лютого

Національні відбіркові тури виконавців для участі у Євробаченні-2017 від України пройдуть у лютому наступного року, головного претендента має бути визначено 25 лютого. Зйомки всіх ефірів відбудуться у палаці культури "КПІ". Оцінювати конкурсантів буде композитор та музичний продюсер Костянтин Меладзе і переможниця "Євробачення-2016" Джамала.

Національні відбіркові тури виконавців для участі у Євробаченні-2017 від України пройдуть у лютому наступного року, головного претендента має бути визначено 25 лютого.

Стець запевняє, що проведення Євробачення не зачепить бюджету суспільного телебачення

Про це йдеться у повідомленні на сайті телеканалу СТБ, який проводить національний відбір спільно з "UA:Перший"

"Телеканал СТБ та UA:Перший проводять зйомки відбіркових турів виконавців для участі в "Євробаченні 2017". Зйомки відбіркових турів розпочинаються 4 лютого о 18.00. Наступні ефіри відбудуться 11 лютого та 18 лютого о 18.00", - зазначається у повідомленні.

Сам фінал, на якому оголосять ім'я представника від України на Євробаченні-2017, відбудеться 25 лютого.

Зйомки всіх ефірів відбудуться у палаці культури "КПІ".

Оцінювати конкурсантів буде композитор та музичний продюсер Костянтин Меладзе і переможниця "Євробачення-2016" Джамала.

Нагадаємо, Україна отримала право приймати 62-й пісенний конкурс "Євробачення-2017" у результаті перемоги Джамали з піснею "1944" у Стокгольмі цього року.

Очікується, що конкурс відбудеться в Міжнародному виставковому центрі на Лівому березі столиці України. Півфінали конкурсу пройдуть 9 і 11 травня, а фінал - 13 травня наступного року.

Передбачається, що у конкурсі "Євробачення-2017" у Києві візьме участь рекордна кількість країн - 43 учасники.

Стець запевняє, що проведення Євробачення не зачепить бюджету суспільного телебачення

Підготовка і проведення Євробачення-2017 не зачепить бюджету Національної телекомпанії України.

Про це заявив міністр інформаційної політики Юрій Стець в ефірі "Громадського".

На запитання ведучої "чи буде збільшення фінансування або перерозподіл фінансування НТКУ" Стець відповів: "Очевидно, що так".

Також він сказав, що бюджет має відповідати тому, що закладено згідно із законом. Тобто бюджет НТКУ не чіпатимуть для витрат на проведення Євробачення.

"Є закон, згідно з яким повинні бути виділені кошти на суспільне телебачення, і вони в повному обсязі повинні бути виділені на конкретні проекти громадського телебачення. Що стосується проведення Євробачення - це разовий проект, який повинен реалізуватися. І на цей разовий проект має бути виділено фінансування. І аж ніяк не з тих коштів, які виділені на фінансування громадського телебачення. Якщо ми говоримо про фінансування Євробачення з бюджетом на 2017 рік. Фінансування проекту Євробачення, яке буде проводитися наступного року, вже почалося", - сказав він.

Нагадаємо, 1 листопада генеральний директор Національної телекомпанії України Зураб Аласанія написав заяву на звільнення за власним бажанням з посади голови НТКУ.

Аласанія заявив, що бюджет компанії на 2017 рік не дасть провести ні "Євробачення", ні почати роботу Суспільного мовлення.

Журналісти, медіа-експерти та народні депутати звернулися до президента, Кабміну та Верховної Ради з вимогою не зривати реформу Суспільного мовлення.

Водночас, на думку голови Держкомтелерадіо Олега Наливайка, можлива відставка Аласанії не вплине на терміни створення Суспільного мовлення.

Раніше Наливайко прогнозував, що Суспільне мовлення в Україні розпочне свою роботу з 1 січня 2017 року.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus