Прем'єр про підвищення соцстандартів на 10%: "Це тільки початок"

19.10.2016 08:00

Прем'єр про підвищення соцстандартів на 10%: "Це тільки початок"

У 2017 році в Україні має постати якісна система оцінки праці українців. Про це прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив під час зустрічі з керівниками всеукраїнських профспілок та їх об'єднань у вівторок, 18 жовтня 2016 року.

У 2017 році в Україні має постати якісна система оцінки праці українців. Про це прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив під час зустрічі з керівниками всеукраїнських профспілок та їх об'єднань у вівторок, 18 жовтня 2016 року, повідомляє Урядовий портал.

"Ми маємо у 2017 рік ввійти з якісною системою оцінки праці українців", - заявив Гройсман.

Прем'єр-міністр наголосив, що питання реформи системи оплати праці є одним з найважливіших пріоритетів Уряду.

"Я вважаю, що 45-мільйонна країна у центрі Європи з такими потенційними можливостями не може жити так бідно, як вона живе сьогодні. Значить, щось ми робили досі не так", - зауважив він.

Гройсман нагадав, що одним з перших рішень уряду було підвищення з 1 грудня соціальних стандартів на 10%. Таке підвищення також заплановане у наступному році. За його словами, "це тільки початок".

При цьому, він відзначив, що необхідно пришвидшувати зростання соціальних стандартів. "Для нас є дуже важливим, щоби кожну гривню, яка може бути інвестована у підвищення (соціальних стандартів - ред.), її туди направляти. Це наш пріоритет", - наголосив очільник уряду.

Як вже повідомлялося, комунальні послуги можна буде оплатити з 12-місячною розстрочкою.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus