Президент Філіппін пообіцяв Богу більше не лихословити

28.10.2016 12:00

Президент Філіппін пообіцяв Богу більше не лихословити

Епатажний президент Філіппін Родріго Дутерте заявив, що пообіцяв Богу перестати використовувати в своїй промові грубі і нецензурні слова. Про це він заявив в своєму рідному місті Давао, куди прилетів з Японії. За словами Дутерте, під час польоту в літаку, в той час як інші пасажири спали, він дивився на небо і раптово почув чийсь голос.

Епатажний президент Філіппін Родріго Дутерте заявив, що пообіцяв Богу перестати використовувати в своїй промові грубі і нецензурні слова. Про це він заявив в своєму рідному місті Давао, куди прилетів з Японії, передає NEWSru.com.

За словами Дутерте, під час польоту в літаку, в той час як інші пасажири спали, він дивився на небо і раптово почув чийсь голос. Той попередив Дутерте, що якщо він не припинить лаятися, то літак впаде. У відповідь на питання Дутерте "Хто це?" голос відповів: "Це Бог".

У підсумку президенту довелося пообіцяти Богу, що він припинить використовувати сленг і лайки. "Так що тепер, хлопці, ви будете чути від мене тільки правильні слова, бо обітниця Богові - це те ж саме, що обіцянка філіппінському народові", - заявив Дутерте.

Президент Філіппін відомий своїми скандальними заявами. Раніше він не раз вживав грубі слова, говорячи про різних відомих особистостей. Зокрема, Дутерте називав "сучим сином" Папу Римського Франциска і президента США Барака Обаму. Також філіппінець радив Обамі "йти до біса".

Крім того, у Дутерте стався конфлікт з експертами ООН. Вони заявили, що заохочення президентом вбивств на Філіппінах наркоділків і наркозалежних може вважатися за міжнародними законами злочином. У відповідь Дутерте назвав їх "тупими", а потім пригрозив виходом Філіппін з ООН.

Дутерте також порівняв себе з Гітлером, а свою боротьбу з наркоторговцями - з Голокостом. Цю заяву різко засудила Німеччина.

При цьому Дутерте залишається вкрай популярним політиком на Філіппінах, незважаючи на те, що в результаті його антинаркотичної кампанії вже загинули, за оцінками поліції, 3,6 тисячі осіб.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus