Президент Ізраїлю відвідає Україну

26.09.2016 22:00

Президент Ізраїлю відвідає Україну

Офіційна церемонія зустрічі Рівліна в межах його відвідин України відбудеться у вівторок, 27 вересня, о 15:00 на площі перед будівлею Адміністрації президента України (вулиця Банкова). О 16:30 президент України Петро Порошенко та Рівлін зустрінуться з представниками засобів масової інформації.

Президент Ізраїлю Рувен Рівлін в понеділок, 26 вересня 2016 року, прибуває в Україну з державним візитом, який триватиме до п'ятниці, 30 вересня, повідомляється на офіційному сайті президента України.

Як наголошується в повідомленні, церемонія зустрічі Рівліна в межах його відвідин України відбудеться у вівторок, 27 вересня, о 15:00 на площі перед будівлею Адміністрації президента України (вулиця Банкова).

О 16:30 президент України Петро Порошенко та Рівлін зустрінуться з представниками засобів масової інформації.

Окрім того, за інформацією прес-служби президента України, Рівлін відвідає Одесу.

Як повідомлялося, у Києві в зв'язку з 75-ми роковинами трагедії Бабиного Яру проводиться низка меморіальних заходів, зокрема, покази документальних фільмів про Голокост, ведеться реконструкція Бабиного Яру, підготовка до відкриття Меморіального музею пам'яті жертв трагедії Бабиного Яру.

Згідно з розпорядженням Кабміну України, 29 вересня 2016 року планують проведення жалобних заходів на території Національного історико-меморіального заповідника "Бабин Яр" за участю вищого керівництва країни. В Адміністрації президента України й МЗС анонсували візити Рівліна, президента Німеччини Йоахима Гаука, голови Європейської Ради Дональда Туска, президента Угорщини Яноша Адера на заходах в пам'ять 75-х роковин трагедії.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus